Hakkımızda

slider image slider-image slider image

İleri Düzey Uzmanlık

Tüm hizmetlerde ileri düzey uzmanlık

Uyumluluk

Web Sitelerinde Mobil Cihazlarla Uyumluluk

Profesyonel Kadro

Alanında uzman ve deneyimli kadro

Bucks'a Hoşgeldiniz

Bucks, inovasyonu benimseyen bireylerin yenilikçi bir ruh ile oluşturduğu, ticari bir firma olmasına rağmen müşterilerini kendi seçen ve bu doğrultuda ürettiği tüm tasarımları, yazılımları ve uygulamaları butik olarak ele alan, her aşamada sorgulayan, mükemmeli arayan sıradışı, bir o kadar da yaratıcı ajanstır.

Bucks, sektörün sürekli gelişen yapısı içinde, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstermektedir. Hizmet verdiği tüm alanlarda öncü olmayı ilke edinen bir "Bilişim" geliştiricisidir.

Bucks ile bir kere tanıştığınızda sizi farklı kılacak, tüm çalışmalarda yüzünüzü güldürecek, sadece mesai saatleri içerisinde değil hayatlarını bu işe adamış bireyler ile tanışmış olacaksınız. Eğer bu siteye ulaştıysanız ve halen kafanızda soru işaretleri varsa daha fazla vakit kaybetmeyin ve bizimle iletişime geçin.

Bizi Daha Yakından Tanıyın

Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için hazırladığımız kataloğumuza hem dijital olarak hem de PDF olarak yandaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Neden Bucks ?

Bizi Seçmeniz İçin Başlıca Nedenler
image

Uzman kadromuz kendini her geçen gün geliştirmekte ve teknolojik yenilikleri sizlerle buluşturmak için çalışmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ürettiğimiz özel çözümler ile hızlı bir şekilde hizmet alacak ve iş aksaklıklarının meydana gelmesine engel olacaksınız. Tüm dijital hizmetlerimizde, sorunsuz hizmet anlayışı ile ayrıcalığı yaşayarak teknolojik yeniliklerin keyfini çıkartacaksınız ve bu sanal platformda kısa sürede liderler arasına gireceksiniz. Sunduğumuz tüm web ve dijital hizmetlerde eksiksiz iş prensibi ile çalışan ekibimiz ihtiyaçlarınızın üzerinde çözümler sunarak gelecekteki beklentilerinize de cevap verecek.

Neler Yapıyoruz ?

Uzmanlık Alanlarımız ve Deneyimlerimiz
  • Kurumsal Kimlik 100%
  • Web Tasarım 95%
  • E-Ticaret Yönetimi & Danışmanlığı 85%
  • Yazılım Geliştirme 85%
  • Mobil 85%
  • Sosyal Medya 85%
  • 3D Çizim ve Animasyon 85%
  • SEO 80%
  • Reklam ve Proje Danışmanlığı 70%