İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı

İnternet hayatımıza girdikten sonra dünyada insanların alışkanlıkları hızlı bir şekilde değişim göstermiş ve tamamen farklı bir yöne kaymıştır. İşletmelerde bu sanal platforma yönelerek sanal vitrinlerini oluşturmakta ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedirler. Klasik reklamcılıktan çok daha farklı olan İnternet reklamcılığı çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Tüm sosyal mecralar ve İnternet üzerinde reklam vermenizi sağlayan ve müşteri kitlenizi milyonlara ulaştırmanıza yardımcı olan firmamızın sizlere sunduğu detaylı hizmet seçenekleri şöyledir:

Sosyal medya kanallarında viral reklam çalışmaları ile insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakarak akılda kalıcılığınızı arttırıyoruz.

Google Adwords ve Yandex Reklam hizmetimizle aranan kelimelerle sitenizi eşleştirerek daha fazla kişiye ulaşmanız sağlanır.

Adsense hizmetinden yararlanarak sitenize reklam alabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Verilen hizmetler sonucunda ulaştığınız kitleleri ve reklamlarının başarı oranlarını analytics raporları ile sizlere sunuyor ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Youtube reklamları ile müşteri kitlenizi %80 oranında arttırabilir ve sektöre yön verebilirsiniz.

 

İnternet Reklamcılığı konusunda daha fazla bilgi almak, size özel olarak sunacağımız teklifleri dinlemek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.