Masaüstü Uygulama Geliştirme

Masaüstü Uygulama Geliştirme

Masaüstü yazılımlar, son kullanıcının makinesi veya sunucu tabanlı makinalar üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını bu makinelerdeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel muhasebesel uygulamalar için yazılabildikleri gibi büyük çaplı firmalar da aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.

Masaüstü yazılımlar milyonlarca veriyi yönetir. Kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar. Web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve seridirler. Kapalı devre olarak çalışırlar. Verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar. Masaüstü yazılımlar, iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Hazır paket yazılımlar çoğu zaman iş görmeyebilir. Tam anlamıyla ihtiyaç duyulan çözümleri sağlayamayabilirler. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz. Maksimum verim alınabilecek masaüstü yazılımlar için başlangıç esnasından bitimine kadar geçen sürede müşterilerimiz ile ortak çalışırız.

İhtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştirir ve en uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz.

Örnek Uygulama Türleri

ERP, Ön Muhasebe, CRM, Veritabanı Yönetimi, Raporlama, Analiz, Stok Yönetimi, Pazarlama Araçları, Okul Yönetimi vb.

 

Masaüstü Uygulama Geliştirme konusunda daha fazla bilgi almak, size özel olarak sunacağımız teklifleri dinlemek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.